Hakkımızda

Özel Uğurböceği Anaokulu ve Etüd Merkezi, 1999 yılında, çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı Şirin ILGAZ tarafından kurulmuştur. Anaokulumuz; Cemalpaşa'da, sessiz, güvenli ve egzost dumanından uzak, 400 metrekare kullanım alanına sahiptir.

2-6 yaş çocuklara yönelik düzenlenmiş binasıyla, çok şirin bir görünüme sahiptir. Sınıflarımız, çocuklarımızın sağlıklı ve ferah bir ortamda eğitim görmeleri için özenle düzenlenmiştir. Çoklu zekaya yönelik, zeka geliştirici oyun ve eğitsel materyallerle düzenleme yapılmıştır. Multimedya özellikli bilgisayarlar, sürekli internet bağlantısı, VCD ve TV ile çocuklarımıza uygun sandalye, masa ve bio özelliğine sahip klima+petek destekli ısıtma ve soğutma sistemleriyle anaokulumuz, çocuklarımızın eğitimi için en ideal ortamı oluşturmaktadır.

Bahçemiz

3 bölümden oluşan bahçemiz, çocuklarımızın gözdesi olup; yerler çim halı ve iyotlu deniz kumuna sahiptir. Birinci bölüm trafik köşesi ve ekipmanlarıyla; ikinci bölüm salıncak,kaydırak,tahtıravalli ve langırt masasından oluşmakta; üçüncü bölüm ise atlar, arabalar ve fillerden oluşan sürüş parkuru bölümünden oluşmaktadır.

Mutfağımız

Yemeklerimiz, günlük taze sebzelerle pişirilmektedir. Tazeliğine ve besin değerlerine çok dikkat edilerek hazırlanmakta olup; çocuklarımızın kolayca sindirebilmesi için özenle pişirilmektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısıyla hijyenik mutfağımız yavrularımızın iştahını kabartmaktadır.

Sayın Veliler,

Kuruluşumuz, 07:15'de başlayıp 18:30'a kadar devam eden hizmeti ile özellikle çalışan annelerin ihtiyaçlarına cevap veren bir mesai uygulaması sunmaktadır.

En değerli hazineniz olan yavrularınızın hakkettikleri en iyi eğitim ve öğretimi alarak ilerideki yaşamlarında ayaklarını daha güçlü ve kendinden emin bir şekilde yere basması için, Özel Uğurböceği Anaokulu ve Etüd Merkezi sizlere sıcak bir el uzatıyor.

Her çocuk bizim için özeldir...

Eğitim Sevgiyle Başlar.