Kurucumuzdan Mesaj

Sevgili Anneler ve Babalar,

Okul öncesi eğitimi çocuğunuzun eğitim hayatının en önemli ve ilk basamağını oluşturur. Onun bu en önemli yıllarını geçirirken her bir günün ayrı önem taşıdığı ve onun gelişimini desteklediği unutulmamalıdır.

Biz yaptığımız işin hassasiyetinin bilincindeyiz. Onların her yönden sağlıklı bireyler olmaları için çalışmalarımızı ve günlerimizi özenle programlıyoruz. Davranışlarımızı model olacak şekilde titizlikle sergiliyoruz. Onlara, her birinin birey olduğu bilinci ile yaklaşıyoruz. Onlara saygı duyuyor ve onları çok seviyoruz. Sevildiklerini ve sayıldıklarını hissettikleri bu mutlu ortamımızda eğitim çalışmalarımızdan en üst düzeyde fayda sağlamalarını hedefliyoruz.

Amacımız; Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip, kendine güvenen, düşüncelerini, duygularını ve fikirlerini özgürce ifade edebilen, sorumluluklarının olduğu bilincine sahip, çevresine sevgi ve saygı ile yaklaşan, mutlu ve gülen çocuklar mezun etmek. Özel Uğurböceği Anaokulu ve Etüd Merkezi olarak bizlere en değerli varlığınızı emanet ettiğinizi biliyor ve bu bilinç ve sorumluluk ile hareket ediyoruz.

Hepinize kucak dolusu sevgiler...

Saygılarımızla.